Şaireşref Bulv. No:80 K:2 D: 6 - 7 Alsancak, İZMİR
Pzt - Cum: 09.00 - 19.00 Mon - Fri: 09.00 - 19.00
(0530) 500 61 56 -- (0232) 421 09 63 (0232) 421 60 55 -- (0532) 261 34 31

Vajina Daraltmada İp Yöntemi

Vajina Daraltmada İp Yöntemi
(Sadece KADOMER’de Sizlerle…)

Doğum, hormonal değişimler, genetik faktörler ve yaşlanma gibi çeşitli nedenlerle vajina girişi ve vajina duvarları elastikiyetini kaybedebilir. Genital estetik uygulamaları ve genital estetik ameliyatları ile vajina daraltma işlemleri vajina genişleme sorunu olan; vajinadaki genişleme nedeniyle cinsel yaşamı etkilenen ve özgüveni düşen kadınlara etkili çözümler sunmaktadır.

Çok yakın bir zamana kadar vajinoplasti, lazerle vajinal daraltma ve radyofrekans ile vajina daraltma yöntemleri arasından tercih yapabilen kadınlar, artık yeni bir seçeneğe daha sahip; İple Vajina Daraltma.

Hızlı iyileşme süresi, kanama olasılığının yok denecek kadar az olması ve hastanede yatış gerektirmemesi örümcek ağı yöntemi ile vajina daraltma uygulamalarının avantajlarını arttırıyor.

Vajina girişinden itibaren genel bir sıkılaşma sağlayan “ip yöntemi ile vajina daraltma” İzmir’de yalnızca KADOMER uzmanlığı ile size sunuluyor!

İp Yöntemi İle Vajina Daraltma

Etkili bir cilt germe ve sıkılaştırma yöntemi olarak uzun süredir estetik cerrahide kullanılan ip yöntemi vajina gençleştirme amacıyla kullanılan en yeni yöntem olma özelliği de taşıyor. Kendiliğinden eriyebilen kancalı cerrahi iplerin (kişinin cilt yapısına, vajina genişliğine ve vajinal fonksiyonlarına göre 1 ya da 2 tane ip kullanılabilir) cilt altı dokusundan geçirilmesi yoluyla gerçekleştirilen ip yöntemi ile vajinal daraltma; vajinanın estetik görünümü kadar fonksiyonları da iyileştiriyor.

Vajina genişlemesi nedeniyle kadınların ve erkeklerin cinsel tatmin alamaması, ilişki sırasında vajinadan ses gelmesi ve kadınların duydukları rahatsızlık tek seansta gerçekleştirilen iple vajina daraltma sayesinde ortadan kalkıyor.

İple vajina daraltma yöntemi vajina girişinin sıkılaşması kadar perine bölgesindeki fonksiyonel bozuklukların da azaltılmasını sağlıyor. Üstelik kalıcılığı da yıllar sürebiliyor.

Yeniliklerin Adresi: KADOMER

1995 yılında İzmir Alsancak’ta kadın üreme sağlığı ile ilgili tüm alanlarda sunduğumuz hizmetleri her geçen gün çeşitlendirdik. En gelişmiş teknolojileri en yeni yöntemlerle birleştirip sizlere en kaliteli sağlık hizmetlerini sunma ilkesi doğrultusunda hareket ettik. Felsefemiz hiç değişmedi; şimdi yeni ve etkili bir yöntemi İzmir’de İLK KEZ uygulayan klinik olma unvanını elde ettik. Vajina daraltmada örümcek ağı yöntemi yani iple vajina daraltma uygulamaları alanında uzmanlığını belgeleyen ekibimizle sizlerleyiz!