Şaireşref Bulv. No:80 K:2 D: 6 - 7 Alsancak, İZMİR
Pzt - Cum: 09.00 - 19.00 Mon - Fri: 09.00 - 19.00
(0530) 500 61 56 -- (0232) 421 09 63 (0232) 421 60 55 -- (0532) 261 34 31

Radyofrekans ile Vajina Daraltma

Radyofrekans ile Vajina Daraltma

Radyofrekans ile vajina daraltma, yüksek konfor sunan acısız ve ağrısız bir genital estetik uygulamasıdır.

Yapılan doğumlar, ilerleyen yaş, hormon düzensizlikleri, geçmiş dönemde geçirilen jinekolojik operasyonlar veya genetik faktörler neticesinde vajina genişleyebilir. Vajinanın genişlemesi cinsel ilişki sırasında hem kadınların hem de erkeklerin cinsel tatminini engelleyen fizyolojik bir problem haline gelir. Vajinal gevşeklik aynı zamanda idrar kaçırma, vajinal sarkma ve cinsel ilişki sırasında sıkılığını kaybeden vajinadan ses çıkması gibi rahatsızlık verici durumlara yol açabilir.

Vajina sıkılığını yitiren kadınlar ağrısız ve acısız vajinal daraltma uygulamaları ile daha sıkı bir vajinaya kavuşabilir, hayat kalitelerini arttırabilir ve sıkılığın kazanılmasına bağlı olarak ilişki sırasında yeniden cinsel haz almaya başlayabilir. Yalnızca kadınları değil erkekleri de etkileyebilen vajinal genişlik radyofrekans uygulamaları ile konforlu bir şekilde tedavi edilebilir.

Radyofrekans ile Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

Yaklaşık 20 – 30 dakika süren radyofrekans ile ameliyatsız vajina sıkılaştırma işlemi sırasında ağrı ya da acı hissedilmediği için anestezi verilmesine gerek yoktur. Jinekolojik muayene pozisyonunda uzanan kadınların vajinasının içerisine özel bir prob yerleştirilir. Prob aracılığı ile radyo dalgaları vajina kanalına yayılır, uygulama bölgesi “kontrollü” bir şekilde ısıtılır ve bölgede kollajen üretimi arttırılarak bölgenin sıkılığını yeniden kazanması sağlanır. Her ne kadar işlem vajina daraltma olsa da vajinal kanalda genel bir gençleşme ve vajinal yenilenme de meydana gelir. Böylece kadınların cinsel ilişki sırasında orgazma ulaşmaları da kolaylaşır.

Radyofrekans ile Vajinal Daraltma Sonrası

Anorgazmi tedavisinin bir parçası olarak da yorumlanan vajina daraltma radyofrekans teknolojisi ile gerçekleştirildiğinde kadınlar işlem sonrasında hemen günlük hayatlarına geri dönebilirler ve aynı gün cinsel ilişkiye girebilirler. Uygulama oldukça ağrısızdır ve cerrahi hiçbir işlem yapılmadığı için post operatif komplikasyon oluşma riski yoktur. Uzmanlar tarafından yönetildiğinde oldukça konforlu olan radyofrekansla vajina daraltma genital estetik uygulaması ile kadınların daha genç bir vajinaya ulaşması mümkündür. Radyofrekansla yapılan vajina gençleştirme uygulaması idrar kaçırma sorununu da ortadan kaldırdığı için kliniğimizde en çok başvurulan ameliyatsız vajina estetiği uygulamalardan biri haline gelmiştir.

KADOMER olarak; Genital estetik alanında en gelişmiş teknolojileri ve en yeni uygulama tekniklerini birleştiriyoruz. Radyofrekans ile vajina daraltma, radyofrekans ile vajina gençleştirme, dolgu ve ip yöntemi ile vajina daraltma, lazerle vajina daraltma gibi uygulamalarla hayat kalitenizi yükseltiyoruz.