Şaireşref Bulv. No:80 K:2 D: 6 - 7 Alsancak, İZMİR
Pzt - Cum: 09.00 - 19.00 Mon - Fri: 09.00 - 19.00
(0530) 500 61 56 -- (0232) 421 09 63 (0232) 421 60 55 -- (0532) 261 34 31

Dış Genital Bölge Beyazlatma

Dış Genital Bölge Beyazlatma

Doğum, hormonal değişimler, doğum kontrol haplarının kullanılması, polikistik over sendromu, epilasyon yöntemleri, kozmetik ürünler, genetik yatkınlık, cerrahi operasyonlar, yaşın ilerlemesi, enfeksiyonlar ve hatta iç çamaşırı tercihleri nedeniyle zaman içerisinde dış genital bölgede renk koyulaşmaları oluşabiliyor. Dış genital bölgedeki renk değişimleri fonksiyonel anlamda bir problem olmasa da kadınlar üzerinde estetik kaygılar yaratabiliyor.

Dış genital bölgede renk değişimleri olan kadınlar lazerle dış genital bölge beyazlatma uygulamaları ile hem kendilerini rahatsız eden renk koyulaşmasından kurtulabiliyor hem de dış genital bölgeye uygulanan lazer ışınlarının etkisiyle gençleşen ve yenilenen bir cilde kavuşabiliyor. Ağrısız dış genital bölge beyazlatma seansları sonrası günlük hayatlarına hemen geri dönen kadınların özgüvenleri artarken cinsel hayatlarında da fark edilir bir iyileşme yaşanıyor.

Lazerle Dış Genital Bölge Beyazlatma Nasıl Yapılır?

“Vulva beyazlatma” ya da “genital renk açma” olarak da isimlendirilen işlem sırasında kliniğimizde yalnızca Erbium YAG Lazer kullanılmaktadır. FDA onayına sahip Erbiyum – YAG lazer ile gerçekleştirilen dış genital bölge beyazlatma uygulamaları oldukça konforlu bir deneyim sunar. Yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken lazer uygulamaları, büyük bir titizlikle yapılarak güvenli bir şekilde sonlandırılır.

Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Erbiyum lazerle genital bölge beyazlatma işlemleri sonrası kişi günlük hayatına dönebilir. Klinik ortamında ve anestezi uygulanmadan gerçekleştirilen lazerle dış genital bölge beyazlatma; 20 – 25 dakikalık seanslar halinde uygulanır. Uygulamanın kaç seans yapılacağı kişinin cilt özellikleri ve dış dudak bölgesindeki koyulaşma oranına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Genital Estetik Uygulamalarında Erbiyum Lazer Avantajları

Cilt lekelerini, cilde yerleşen izlerin belirginliğini ve epidermal lezyonları azaltma özelliği de bulunan Erbiyum Lazer sayesinde vulva beyazlatma işlemi tamamlandığında aynı zamanda vulva cildinde de yenilenme ve gençleşme meydana gelir. Dış genital bölge gençleştirme kapsamında değerlendirilen dış genital bölge beyazlatma işlemi sonrasında en net sonuçların ortaya çıkması için tedavi sonrası yaklaşık 20 gün beklenmesi gerekir.

KADOMER olarak genital estetik alanında da iddiamızı sürdürüyoruz. En gelişmiş lazer ve radyofrekans uygulamaları ile yalnızca dış genital bölge beyazlatma değil, vajina daraltma, vajina gençleştirme ve vajinal kuruluk tedavilerini de sizlere sunuyoruz.