Şaireşref Bulv. No:80 K:2 D: 6 - 7 Alsancak, İZMİR
Pzt - Cum: 09.00 - 19.00 Mon - Fri: 09.00 - 19.00
(0530) 500 61 56 -- (0232) 421 09 63 (0232) 421 60 55 -- (0532) 261 34 31

Radyofrekans İle Genital Bölge Gençleştirme

Radyofrekans İle Genital Bölge Gençleştirme

Klinik ortamında uygulanabilen bir uygulama olan radyofrekans ile vajina ve dış genital bölge rejenuvasyonu işlemleri sırasında cilt yüzeyinden 3-5 mm derinlikte olan dermis tabakası kontrollü bir şekilde ısıtılır. Vajina ve dış genital bölge için özel başlıkların kullanıldığı radyofrekans seansları işlem bölgesinde, kollajen adı verilen bağ dokularının oluşumunu hızlandırır. Bölgede yeni liflerin oluşması dokuyu sıkılaştırır ve gençleşme sağlar. Cilt lekelerini, ciltteki renk koyulaşmalarını ve izleri de giderme özelliği bulunan radyofrekans seansları sonrası uygulama bölgesi cerrahi işleme gereksinim duyulmaksızın hem gençleşir hem sıkılaşır hem de yenilenir.

Radyofrekans ile Vajinal Rejenuvasyon

Hormonal değişimler, ilerleyen yaş, genetik faktörler, yapılan doğumlar ve hayat tarzı gibi nedenlerle vajinada gevşeme, sarkma ve erojen bölgelerde cinsel ilişki sırasında his azalmaları meydana gelebilir. Yaklaşık 5 – 10 dakika süren vajinal radyofrekans işlemleri esnasında vajinal kanalın tüm noktalarına eşit bir şekilde enerji dağılımı sağlanır. Böylece doku yenilenmesine bağlı olarak vajina sıkılaşır, vajina kuruluğu problemleri giderilir ve G noktası hassasiyeti arttırılır. Cinsel ilişki sırasında deneyimlenen ağrı ve acı hissi ile anorgazmi (orgazm olamama) sorunları büyük ölçüde ortadan kaldırılmış olur. Ağrısız vajinal gençleştirme olarak da bilinen radyofrekans ile vajinal gençleştirme sonrası hasta hemen günlük yaşamına dönebilir, işlem sonrası komplikasyon oluşma riski yok denecek kadar az olur.

Radyofrekans ile Dış Genital Bölge Gençleştirme

Radyofrekans ile dış genital bölge gençleştirme ve ameliyatsız dış dudak estetiği uygulaması kısa süren ve seans sırasında hasta konforunun maksimum düzeyde olduğu işlemlerdir. Anestezi uygulanmadan yapılan dış genital bölge gençleştirme; vulva bölgesinin genelinde toparlanma sağlar. Radyofrekans ile vulva rejenuvasyon tedavisi sonrası küçük dudaklar sıkılaşır, dış vajina daraltma etkisi gözlemlenir, büyük dudaklardaki sarkmalar giderilir, büyük dudaklar hacim kazanır ve aynı zamanda vulva rengi açılır. Radyofrekans enerjisi klitorise ve vajina girişine de etki ettiğinden; vajina girişi toparlanır, klitoris hassasiyeti artar ve ek olarak perine bölgesinde de doku yenilenmesi süreci başlatılır. Radyofrekans ile vulva gençleştirme sırasında pelvik taban kasları da sıkılaştığı için idrar kaçırma sorunları ortadan kaldırılabilir.

Radyofrekans ile genital bölge yenileme işlemleri sonrası vulva ve vajina hem estetik hem de fonksiyonel açıdan iyileşir. Kadınların cinsel ilişkide hazza ulaşmaları kolaylaşır, vajinal gençleşme cinsel birlikteliklerin kadınlar ve erkekler için daha tatmin edici hale gelmesini sağlar.

KADOMER olarak en gelişmiş teknolojilerle en yeni tekniklerden sizlerin sağlığı ve mutluluğu için yararlanıyoruz. Yaşlanmaya, hormonal değişimlere, geçirilen operasyonlara veya doğumlara bağlı olarak iç ve dış genital bölgedeki estetik – fonksiyonel problemleri radyofrekans tedavilerimizle sorun olmaktan çıkarıyoruz.